Program

PROGRAM SLOVÁCKÝCH SLAVNOSTÍ VÍNA A OTEVŘENÝCH PAMÁTEK 2017 

Výběr programů na určitý den pátek | sobota | neděle
 

Pátek, 8. 9. 2017

Čas: Místo: Název a popis programu:
16:00 - 23:00 Masarykovo náměstí VINNÝ STAN
17:00 - 19:45 hraje CM Ohnica
21:30 - 23:00 hraje CM Ohnica
19:00 Vinohradská ulice OTEVŘENÉ SKLEPY
U Dvořáků, Včelka, Synot
20:00 - 21:00 Masarykovo náměstí SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ - ZA MORAVÚ TŘEŠNĚ SÚ...
představení mikroregionu ZA MORAVÚ

Sobota, 9. 9. 2017

Čas: Místo: Název a popis programu:
07:00 - 18:00 Studentské náměstí SLOVÁCKÁ TRŽNICE
08:00 - 17:00 Palackého náměstí SLOVÁCKÁ JÍDELNA
08:00 - 18:00 Masarykovo náměstí
Mariánské náměstí
HRADIŠŤSKÝ JARMARK
09:00 - 10:00 Masarykovo náměstí DOBRÉ RÁNO S DH BLATNIČKA
koncert dechové hudby
09:00 Vinohradská ulice SLAVNOSTNÍ PRŮVOD
"Společně a slavnostně"
09:00 - 17:00   DEN OTEVŘENÝCH PAMÁTEK
Dny evropského dědictví 2017
09:00 - 01:00 Masarykovo náměstí VINNÝ STAN
10:00 Smetanovy sady SDRUŽENÍ SLOVÁCKÝCH VINAŘŮ
degustace vín
10:00 - 17:00 Slovácké muzeum PREZENTACE LIDOVÝCH ŘEMESEL
10:30 - 13:30 Kolejní nádvoří TO NEJLEPŠÍ Z UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
programové navštívenky dětských i dospělých skupin
    MIKROREGIONY SE PŘEDSTAVUJÍ
12:15 - 16:00 Reduta a nádvoří Reduty OSTROŽSKO - VESELSKO
13:00 - 16:30 Smetanovy sady ZA MORAVÚ
12:30 - 16:00 Jezuitská zahrada - Park u Obchodní Akademie DOLNÍ POOLŠAVÍ
12:00 - 16:00 Nádvoří a sklepy františkánského kláštěra BUCHLOV
12:30 - 15:30   Mariánské náměstí VÝCHODNÍ SLOVÁCKO
11:30 - 16:15 nádvoří Staré radnice STAROMĚSTSKO
12:30 - 16:00 Galerie Slováckého muzea BÍLÉ KARPATY
11:30 - 16:30

Bastion

BASTION PRO DĚTI
12:30 - 17:00 Přístavní hrana Uherské Hradiště MUZIKANTSKÉ LODĚ
plavby lodí Danaj, Morava a Hollandia se skupinami Podjezd, Děvčice, Fragment a Žlutá ponorka
13:00 - 15:00 Slovácká búda NAŠI NEJMENŠÍ - HRAJTE NĚ, HUSLIČKY
přehlídka dětských muzik
13:30 - 15:00 Masarykovo náměstí VÍTEJTE V UHERSKÉM HRADIŠTI
medailony nejen slováckých souborů
14:00 Vinohradská ulice PUTOVÁNÍ VINOHRADSKOU ULICÍ
14:00 - 15:00 Kolejní nádvoří TAK AJ TAK, VŠADE DĚCKA STEJNÉ
pořad dětských souborů Omladinka a Ostravička
14:00 - 18:00 Park Rochus, Mařatice AJ TY SVATÝ ROCHU, DAJ NÁM VÍNA TROCHU
pořady ve Skanzenu Rochus
15:00 - 16:00 Masarykovo náměstí HRAJE VÁM TOPOLANKA
koncert dechové hudby
15:30 - 17:00 Kolejní nádvoří ZAZPÍVEJ, SLAVÍČKU
dětské zpívání od Buchlovských hor až po Karpaty
16:00 - 18:00 Slovácká búda J. V. STANĚK
pořad k nedožitým 95. narozeninám primášské legendy
16:20 - 17:30 Masarykovo náměstí ZPÍVÁNÍ S CIMBÁLEM
přehlídka mužských pěveckých sborů
16:30 - 18:30 Mariánské náměstí SLOVÁCKÁ KŘÍDLOVKA
tradiční pořad s dechovými hudbami regionu
17:30 Věznice - nádvoří EKUMENICKÁ BOHOSLUŽBA
17:30 - 19:00 Kolejní nádvoří DUO GRAŽ
hudební podvečer s L. Graffem a J. Žižkou
18:00 - 19:30 Masarykovo náměstí HUMÉNEČKO
koncert folk-rockové kapely z okolí Strážnice
19:00 - 22:00 Mariánské náměstí VEČER NA MARIÁNSKÉM NÁMĚSTÍ
koncerty kapel THE DOKK a KALÍŠEK
19:00 - 24:00   U VÍNA A U MUZIKY
zábavy u cimbálu nejenom ve sklepech
  Slovácká búda GABRIELOVCI A HARAFICA
  Hotel a restaurace Koníček CM SUDOVJAN
  Vinný sklep U Koruny VČELARAN
  Atrium Domu U Hroznu CM PENTLA
  Vinotéka Hruška CM JAROSLAVA ČECHA
  Kolejní nádvoří CM OHNICA
  Atrium Havlíčkova CM OLŠAVA
  Galerie slováckých vín - Zlomek a Vávra CM KUNOVJAN
20:30 - 21:40 Masarykovo náměstí VERONIKA RABADA S KAPELOU
koncert kapely ze Slovenska
21:45 - 01:00 Masarykovo náměstí - vinný stan CM BÁLEŠÁCI
     

Neděle, 10. 9. 2017

Čas: Místo: Název a popis programu:
08:00 - 14:00 Palackého náměstí SLOVÁCKÁ JÍDELNA
08:00 - 18:00 Masarykovo náměstí
Mariánské náměstí
HRADIŠŤSKÝ JARMARK
09:00 Masarykovo náměstí PUTOVÁNÍ ZA HISTORIÍ MĚSTA
prohlídky města s průvodcem
09:00 - 10:00 Masarykovo náměstí SNÍDÁME S BORŠIČANKOU A. KONÍČKA
koncert dechové hudby
09:00 - 17:00   DEN OTEVŘENÝCH PAMÁTEK
Dny evropského dědictví 2017
09:00 - 17:00 Park Rochus, Mařatice MUZEUM V PŘÍRODĚ ROCHUS
prohlídky s průvodcem
09:00 - 18:00 Masarykovo náměstí VINNÝ STAN
09:30 - 14:30 Reduta a nádvoří Reduty OSLAVA VÍNA V REDUTĚ
prezentace regionálních vinařství, hraje CM Ohnica
10:00 - 11:00 Kostel sv. Fr. Xaverského MŠE SVATÁ
10:00 - 15:00 Galerie Slováckého muzea DĚTSKÝ ATELIÉR
výtvarná dílna pro děti
09:30 - 10:30 Mariánské náměstí POŘÁDNÝ CVRKOT S RÓZINKAMI
dívčí folk-punk kapela pro děti i dospělé
10:30 - 11:30 Kostel Zvěstování Panny Marie HRADIŠŤAN
koncert cimbálové muziky s Jiřím Pavlicou
10:30 - 12:00 před Synagogou MI MARTEF
1. plzeňský kosmopolitně-liberální klezmer
11:00 Masarykovo náměstí PUTOVÁNÍ ZA HISTORIÍ MĚSTA
prohlídky města s průvodcem
11:00 - 12:00 Mariánské náměstí MUZIKO, MUZIČENKO
dětské cimbálové muziky
11:15 - 12:00 Kostel sv. Fr. Xaverského ONDŘEJ MUCHA
varhanní koncert
12:00 - 13:30 Masarykovo náměstí BANDA
koncert kapely ze Slovenska
12:00 - 16:00 Přístaviště UH MUZICÍROVÁNÍ U VODY
plavba lodí Morava, Děvčice, Staroměstská kapela
13:00 - 17:00 Výšina sv. Metoděje ČELÁDKA ŘEMESLNÁ
historická kuchyně i řemeslný trh
13:30 - 14:30 Kolejní nádvoří NEZAPLÉTAJTE MAMIČKO, MŇA NA TUHO
účesy a obřadní úprava hlavy žen
14:00 Masarykovo náměstí PUTOVÁNÍ ZA HISTORIÍ MĚSTA
prohlídky města s průvodcem
14:00 - 15:00 Františkánský klášter AVE MUSICA
koncert italské barokní hudby
14:00 - 17:00 Smetanovy sady STŘEDOVĚKÉ MĚSTEČKO
SHŠ Memento Mori
14:30 - 16:00 Masarykovo náměstí STŘÍBRŇANKA
koncert dechové hudby
16:00 Masarykovo náměstí PUTOVÁNÍ ZA HISTORIÍ MĚSTA
prohlídky města s průvodcem
16:30 - 18:00 Masarykovo náměstí JITKA ŠURANSKÁ TRIO
koncert world music
18:00 - 20:00 Prostřední ulice PÍSNIČKA NA ROZLOUČENOU

Změna programu vyhrazena.

zpět nahoru