OTEVŘENÉ KINO HVĚZDA

V rámci tradičního pojetí otevřených objektů historických památek města Uherské Hradiště bude otevřeno také kino Hvězda. V sobotu i v neděli budou v kině Hvězda probíhat komentované prohlídky budovy z roku 1967. Na místě bude k vidění také tematická výstava.

SOBOTA 12. 9. 2015
Kavárna kina Hvězda
OHLÉDNUTÍ 2006 - 2014
Výběr z několika ročníků tradiční bilanční výstavy Ohlédnutí v kavárně kina Hvězda.
http://ohlednuti.uh.cz/

foyer kina Hvězda
PANTA RHEI 2015
Devět výtvarných umělců z Čech a Slovenska a z Rakouska představí již posedmé prostorové objekty - výsledky práce se dřevem, sklem a ocelí umělců sympozia pořádaného, které již tradičně vznikají v rámci sympozia pořádaného na konci srpna ve spolupráci Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a společnosti mmcité v Bílovicích.
http://www.mmcite.com/

sál kina Hvězda
KINO HVĚZDA A JEHO HISTORIE
Výstava nabídne pohled do historie kina Hvězda, rekonstrukce 2010-2011 a akcí z poslední doby především skrze fotografie.
 

NEDĚLE 13. 9. 2015
13:00 – 15:30, foyer kina Hvězda

MALOVÁSKOVA DÍLNA 
Malovásek (nedělní výtvarná odpoledne) začínají opět od září svůj nový cyklus. Zájemci se mohou na místě dozvědět více o tom, co tyto dětské dílničky po celý školní rok nabízí. Děti si vyrobí před divadlem O třech motýlcích motýlka podle své fantazie.

17:30, kino Hvězda
DOMÁCÍ PÉČE
Obětavá zdravotní sestra Vlasta (Alena Mihulová) při své práci na jihomoravském venkově ošetřuje spoustu rázovitých místních pacientů. Když se však dozví, že sama potřebuje pomoc, musí ji začít hledat mimo prostředí, které zná. Vlasta tak musí bojovat nejen se svojí nemocí, ale i s Laďovým zdravým moravským "rozumem". Komedie a drama se proplétají, když si Vlasta poprvé v životě začíná uvědomovat, že taky ona potřebuje péči...

http://www.mkuh.cz